Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

 

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani podjęciem współpracy z naszym biurem prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny w celu umówienia spotkania.

Ceny usług ustalane są z każdym klientem indywidualnie

Staram się jak najbardziej dostosować usługi do indywidualnych potrzeb każdego klienta, oferuję wysoką jakość usług za przystępną cenę.

 

Jako właściciel biura chcę zaoferować Państwu wiedzę, zaangażowanie i odpowiedzialność za swoją pracę. Gwarantuję bezpieczeństwo i poufność przekazywanych informacji. Osoby wykonujące usługi w imieniu Biura Rachunkowego "LIBRA" zobowiązane są do zachowania w tajemnicy faktów i okoliczności poznanych w toku realizowanych prac na mocy postanowień umowy dotyczących zachowania poufności, czego ściśle przestrzegamy.

Ponadto z najwyższą starannością dbamy o bezpieczeństwo przekazywanych przez Klientów danych i dokumentów księgowych na każdym etapie współpracy. Kwestiami z zakresu księgowości zajmuję się od 1995 roku pracując na stanowiskach: Księgowych,Głównych księgowych oraz Dyrektora Finansowego. Ukończyłam Studia magisterskie oraz podyplomowe z zakresu finansów i rachunkowości. Wieloletnie doświadczenie jak i kwalifikacje w dziedzinie rachunkowości, podatków oraz kadr i płac pozwolą mi gwarantować Państwu najwyższą jakość świadczonych usług.

 

Posiadam Certyfikat Ministra Finansów uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz podlegam obowiązkowemu ubezpieczeniu OC z tytułu usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych i doradztwa.

 

W trosce o wysokość jakość świadczonych usług przez moje biuro, stale podnoszę kwalifikacje swoje i moich pracowników o wiedzę w zakresie prawa podatkowego, rachunkowości, prawa pracy, jak i ubezpieczeń społecznych.

 

Staram się jak najbardziej dostosować usługi do indywidualnych potrzeb każdego klienta, oferuję wysoką jakość usług za przystępną cenę.

 

Atutem który na pewno wyróżnia biuro finansowo-­księgowe "LIBRA" jest dostępność 24h.

 

 

Zapraszam do współpracy 

Monika Szewczyk

 

 


 

PRACUJEMY NA PROGRAMACH InSERT.S.A

logo_insert.png skp33.png lrbr.png